- Aidat ve bağışlarınızı T.İş Bankası Eyüp Şubesi, Şube Kodu:1019 , Hesap No :1277134 no.lu hesaba yatırabilirsiniz. IBAN:TR64 0006 4000 0011 0191 2771 34
Malatya Eski Arapgir Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

 
Saygıdeğer Üyelerimiz, Dernek Lokalimizde Üyelerimiz köşesindeki Panoya tüm üyelerimizin resimleri konacaktır.Bizlere henüz resim vermeyen üyelerimizin acil olarak 2 adet resim tedarik edip bunların bize ulaştırılması konusunda Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla iletişim kurmalarını rica ederiz.

Saygılarımızla

YÖNETİM KURULU 


SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİMİZ,

DERNEĞİMİZİN KURULUŞUNDAN BU YANA GÖREV YAPAN BAŞKAN ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİ LİSTESİ ''DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ'' BÖLÜMÜNDE BİLGİLERİNİZE SUNULMUŞTUR.

SAYGILARIMIZLA,

YÖNETİM KURULU


SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİMİZ,

Yeni Web Sitemize ''SİTE ÜYESİ'' olmak için ;  // ad soyad, şehir ve kan grubu //

bilgilerinin girilmesi yeterli olacaktırDiğer bilgilerin girilmesi zorunlu değildir

Sitemize üye olmadan Anı,Şiir,Resim vs gibi materyallerin gönderilmesi mümkün olmadığından sitemize üye olmanızı ve köyümüzle ilgili her türlü resim ya da video yu sitemizde yayınlanmak üzere tarafımıza göndermenizi; Böylece sitemizde köyümüzün daha fazla yaşanacağı bir ortam oluşacağı hususunu bilgilerinize arz ederiz.  

NOT:Siteye Üye fotoğrafını ekleyemeyenler resmini derneğimizin e-mail (eskiarapgirkoyu@hotmail.com)  adresimize gönderdikleri takdirde resim ekleme işlemi tarafımızca yapılacaktır. 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

YÖNETİM KURULU


SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİMİZ,

2016 YILI ÜYE AİDATLARINIZI T. İŞ BANKASI EYÜP ŞUBESİ  (Şube Kodu: 1019)      1277134   NO.LU HESABA YATIRABİLİRSİNİZ.

 

DİĞER BANKALARDAN EFT YAPMAK İSTEYEN HEMŞEHRİLERİMİZ, ESKİ ARAPGİR KÖYÜ KALKINDIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNİN

TR 64 0006 4000 0011 0191 2771 34

İBAN NO.LU HESABINA AİDATLARINI YATIRABİLİRLER.


Radyo
Döviz Bilgieri
M.E.B.Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,0762   6,0872
EURO 6,7819   6,7941
       
Hava Durumu
Malatya Hava Durumu
Özlü Sözler
Demir gibi cahili, altın gibi bilginden daha kıymetli yapan şey ahlâktır.
Anket
Derneğimizin Yeni Web Stesini beğendiniz mi?


 
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  

  İFTAR YEMEĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
 
 

Derneğimiz 27 Mayıs Pazar günü Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisileri’nde iftar yemeği düzenledi. Katılım beklenilenin üzerinde gerçekleşirken,büyük bir coşkuya sahne oldu. İftar öncesi Hafız Ahmet Demiray tarafından icra edilen Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi. İftar programına Arapgir Belediye Başkanı Sayın Haluk Cömertoğlu’nun katılımı ve iftar sonrası yapmış olduğu konuşma köylüler tarafından ilgiyle karşılandı. Birlik vurgusu yapan Cömertoğlu: “ Tanıdığım simalar var ancak çoğunuzu ilk defa görüyorum. Sizleri Arapgir’de misafir etmek isteriz.” diyerek köylüleri memleketlerine sahip çıkmaya davet etti. Ayrıca organizasyonda emeği geçen Başkan Halim Gürler ve yönetim kuruluna da teşekkürlerini iletti. Haluk Cömertoğlu’nun dışında Fatih Belediyesi Encümen Üyesi Kazım Akşahin,  Marmara Bölgesi Tapu Kadastro Müdürü Sedat Cömertoğlu ve Mehmet Ali Akalın iftara katılanlar arasındaydı. İftar sonrası başkanımız Halim Gürler, kalabalıktan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: ” Birli,beraberlik ve kardeşliğimiz devam ettiği müddetçe üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir mesele yoktur.”. Sözlerine iftarın gerçekleşmesinde maddi anlamda destek olan hemşehrilerine teşkkür ederek devam eden Halim Gürler, 1960 yılında,yani 58 yıl önce Fatih Mevlanakapı’da köy derneğini kuranların isimlerini anarak Allah’tan rahmet dileyerek şükranlarını ifade etti. Büyüklerinin bırakmış oldukları emaneti o günden bugüne kadar aralıksız taşıyan bütün başkan ve yönetim kurullarına ayrıca teşekkür etti.

 

Bilindiği üzere Sipahider Derneği’nin düzenlemiş olduğu Arapgir ve Arguvan köyleri arasındaki futbol turnuvasında final bayramın 3.günü Arapgir’de gerçekleşecek. Başkanımız Halim Gürler finale kalan Eskiarapgirspor takımını tebrik ederken,bir dahaki toplantıda kupayla gelmek istediğini iletti. Aynı zamanda finalde karşılacacakları Bursa Bahçeli takımına da başarılar diledi. Teknik direktörlüğü Yusuf Kaplan’ın yaptığı Eskiarapgirsporumuzun kadrosu şu isimlerden oluşuyor : Abdullah Genç,Hasan Vurgun,Abdullah Bozik,Hakan Bilal Sevigen,Necip Fazıl Gürler,Bahadır Borucu,Bekir Altan,Cemal Sevigen,Cemil,Göksay,Bünyamin Gürler,Samet Sevigen,Emre Borucu,Erhan Altun,Abdullah Gürler,Mesut Dumankaya,İsmet İncegül,Rıdvan Gürler. Takıma sponsor olarak destek veren Vedat Fırat :”Ankaferd olarak her zaman Eskiarapgirimizin yanındayız. Oyuncularımıza güveniyoruz.” sözleriyle takıma olan inancını dile getirdi.

 

İftar dernek faaliyetleri ve futbol takımının maçlarını içeren slaytla son buldu. İftara katılanlar memnuniyetlerini dile getirirken,bu etkinliğin her yıl tekrarlanması temennisinde bulundular.

 

Facebook Paylaş


 

 DİĞER HABERLER

facebook twitter youtube
Üye Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

BİR KUŞAĞIN DİKTİĞİ AĞACIN GÖLGESİNDE GELECEK KUŞAKLAR SERİNLER

Son Eklenen Video
  MALATYA SIRA GECESİ

  Tüm videolar için tıklayınız.

Anılar ve Şiirler
HAYIN YAR
MEHMET YURTDAŞ
ŞİİR...

KÖYÜM
ALİ UZUN
ŞİİR...

BİR KÖY DÜŞÜNÜYORUM
AHMET ALTUN
ŞİİR...

Ş İ İ R
MEHMET ALTUN
G Ü N L E R İ M...

Ö Z L E M
MEHMET FIRAT
ŞİİR...

RENKLİ SİMALARIMIZ
Köyümüzde yaşadıkları döneme damga vuran tatlı ve sempatik büyüklerimiz bir kez daha rahmetle anıyoruz....

İZ BIRAKANLARIMIZ
UNUTULMAZ ANILAR...

Son Ziyaretçi Yorumları
Yakup Altun
Selamün aleyküm sayin eskiarapgir derneği yönetim kurulu ve sayın başkanım..Dernek olarak Süleyman Demirel üniversitesi neden mezun olan Dış hekimi kızım Elif Nur Altuna verdiğiniz maddi ve manevi destek olarak sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah razı olsun.

HAMZA KAPLAN
SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİMİZ, KÖYÜMÜZÜN GİRİŞ YOLU ÜZERİNE YAKLAŞIK 200 ADET AKASYA AĞACI DİKME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.AĞAÇLARIN DİKİLECEĞİ ÇUKURLAR AÇILMIŞ OLUP HALEN MALATYA ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNÜN AĞAÇLARIMIZI TESLİM ETMESİNİ BEKLİYORUZ.AĞAÇLAR YAPRAKLARINI DÖKMEDİĞİ İÇİN SÖKÜLEMİYOR.İNŞALLAH EN KISA ZAMAN AĞAÇLAR YAPRAKLARINI DÖKÜNCE YERLERİNDEN SÖKÜLEREK KÖYÜMÜZE DİKECEĞİZ. AĞAÇ DİKME KAMPANYAMIZA KATILMAK İSTEYEN HEMŞEHRİLERİMİZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZLE TEMASA GEÇEBİLİR YADA İŞ BANKASI EYÜP ŞUBESİNDEKİ ( ŞUBE KODU 1019 HESAP NO 1277134 ) DERNEK HESABINA 1 AĞAÇ BEDELİ 100 TL OLARAK BANKAMATİKLERDEN DE YATIRABİLİRLER. DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM; SENİNDE KÖYÜNDE BİR DİKİLİ AĞACIN OLSUN

HALİM GÜRLER
Ebu Hureyre(r.a)Rasulullah(s.a.v)den şöyle rivayet ediyor:'Kim bir müslümanın dünya sıkıntılarından bir sıkıntıyı giderirse,Allah'ta onun kıyamet günündeki sıkıntılarından birini giderir.Kim darda kalan bir kimsenin işini kolaylaştırırsa,Allah'ta dünya ve ahirette onun işlerini kolaylaştırır.Kim bir müslümanın ayıbını örterse,Allah'ta dünya ve ahirette onun ayıplarını örter.Kul,kardeşinin yardımında olduğu sürece,Allah'ta onun yardımcısı olur.'(Ebu Davud,edeb,60)


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
Dosya İndirme Panosu
- BURS BAŞVURU FORMU 1
- BURS BAŞVURU FORMU 2
- ÜYELİK BAŞVURU FORMU
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 80
Dün: 98
Toplam: 79731